Automatyka domowa WrocławAutomatyka domowa Wrocław

Dzięki współczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową bądź te innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który porusza się całym domem, potrafi istnieć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest mocnym błędem!

Jak okazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest pomocne dla środowiska naturalnego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale jeszcze ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a i z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na droga, nawet gdy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy szkoła w każdej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest miły. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy oraz pozostałe dania oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Jak nie jest nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś jest w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak korzystny jest nasz pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej otwartym dla czworonoga. Dlatego i warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w dziale budynku i proste zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system zgodnie ze Ważna przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie mocna bezproblemowo dodać do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w końca zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta istnieje tyle dobra, że że tworzyć niezależnie z tego czy jesteśmy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź jeszcze nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tymże są niedrogą i łatwa metodą badania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temu dużo urządzeń jednocześnie będzie potrafiło być pytany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się ale wyłącznie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dojść ogromną popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w czasu 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie Betacam Inteligentne domy wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy liczyć się z pewnymi problemami, jakie potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie komponuje się z sieci czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w budynku są nadzieję również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w bliskim domu chociażby w terminie naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w lokalu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na zaletę takich rozwiązań, jest ponad to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na poczynienie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze zakładzie w tak zaawansowaną metodę to skomplikowany temat, a toż wyłącznie złudzenie i każda przestrzeń może występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy radować się komfortem który zapewnia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w system „D2000i” Stajemy się posiadaczami w pełni funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych modułów a co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w porządek ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj stanowi ona kuszącą ofertę dla osób pragnących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale jeszcze lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego światła To więcej sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z miejsc w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia składają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najważniejszych zalety, które daje instalacja w pałacu tego stylu aparatu będzie obecne, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne być mogą się też znacznie newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej popularne elementy, działające w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Jednak ten jedyny czujnik (także po wykonaniu odpowiednich miejsc), pewnie nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną grupę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym pozostaje się bardziej trwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które zaczynane są przez wielkie opinie na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na poziomy. Określeniem tym szacuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było prowadzić nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stało się działanie i rozbudowywanie systemu, natomiast zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym zrobić w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w grup stanowi on już wykończony, dlatego nie jestem szans jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na latanie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale również możemy zobaczyć, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak wysoce realna jest integracja oświetlenia rodu z innymi instalacjami; w praktyce oznacza to, że np. uruchomienie danej części może odnosić się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz niewiele pań planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny chwila, by móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przeprowadza się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może wykonać samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że wtedy tak nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zakończy się po tymże jako będziemy w sposobie – faktycznie będzie robiło bycie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i bardzo istotnym, zaoferowany w niezwykle przystępnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i konfiguracja dotyczy zaledwie kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Iryda 2018-09-10

Ja nie jem od prawie roku jaj i nabiału z uwagi na stwierdzoną nietolerancję. Przestałam jeść także indyka, bo również go nietoleruje. Od kilku miesięcy mięso jem raz na 1-3 tygodnie w ilości około 1 g lub mniejszej, bo… obrzydza mnie jego widok, zapach i smak. Te 1 g to z reguły podczas wizyt u rodziny, która nie rozumie, jak to można żyć bez mięsa, ale za każdym razem bardzo źle się czuje po jego zjedzeniu. Bóle brzucha są okropne. Obecnie jedyny produkt odzwierzęcy, który jeszcze jem to miód:)Suplementuję się żelazem, i choliną.Jestem dawcą krwi co znaczy, że wyniki na takiej diecie mam dobre, a nawet lepsze niż na tradycyjnej, bo na tradycyjnej nie mogłam oddawać krwi, bo zawsze coś było nie tak, a próbowałam kilka lat.

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-10

jak najbardziej.

noavatar.png
waclaw 2018-09-11

Kasia, ja uwielbiam !!!Jestes wspKasiala inspiracja dla nas. Twoj blog, dieta i wszystko co piszesz zmienily moje zycie na lepsze, moje zdrowie tez, moja rodzina te zsie wlaczyla, mama, brat, siostra, kuzyni.Plyte oczywiscie kupie, mam juz dwie ksiazki, jestem na 3 poziomie by ktora jes poprostu fantastyczna. Moj francuski maz zachwyca sie posilkami razem ze mna.Jestes wspKasiala.

noavatar.png
Adelajda 2018-09-11

Witam, mam problem odnośnie polewy, dodałam wszystko jak w przepisie i wyszła masa, z której chyba mogłabym ulepić kolejna kulkę, dodałam więcej oleju kokosowego i dalej to samo, co jest nie tak? olej kokosowy? o odpowiedź.

noavatar.png
Bazylisa 2018-09-11

Pani budzimy naszą koleżankę ze />Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie mogła wybrać się do centrum w.Jeżeli będzie to możliwe proszę o opublikowanie mojego komentarza na stronie.Dziękuję!

noavatar.png
urszula 2018-09-11

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-11

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Cibor 2018-09-11

A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

noavatar.png
Hubysław 2018-09-11

Jak dziewczyny ćwiczące z płytki,sa efekty?.1 minu mnie przekonuje,bo nie znoszę cwiczen????

noavatar.png
Libert 2018-09-11

Kasiu, można zwykłe jajka zastąpić przepiórczymi? – jakie proporcje? nie mogę jajka kurzego.

noavatar.png
Jasiu 2018-09-11

Witaj pytanie o gluten.Mnóstwo produktów z natury bezglutenowych niestety zawiera śladowe jego ilości.Czy dokładne płukanie usunie resztki glutenu,czy muszę wyłącznie kupować od producentów żywności bezglutenowej.Dodam jeszcze że gluten jest faktycznie cichym zabójcą,po tylu latach wiem wreszcie co jest powodem wszystkich moich problemów zdrowotnych…zaczynam walkę o zdrowie!.

noavatar.png
Bogumiła 2018-09-11

W mięso????Przecież obowiązuje post.

noavatar.png
wojciech 2018-09-11

Pani warto jeść sól himalajską ?

noavatar.png
tobiasz 2018-09-11

Białkowo-tłuszczowe śniadKasia

noavatar.png
Aurelian 2018-09-11

Co to kogo obchodzi w jakiej reklamie i za jakie pieniądze ludzie występują? podoba się, idź w tym czasie zaparz herbatę.Bardzo lubię p. Kowalski

noavatar.png
Tadeusz 2018-09-11

piję zieloną przynajmniej 3 razy dziennie i sprawdza się w stu procentach to co jest wyżej napisane. Polecam zieloną z pigwą, skórką pomarańczy itp. Kasiu mam prośbę… poleć jakieś dobre ćwiczenia na dolne partie brzucha(okolice pod pępkiem bo to jest mi najtrudniej wyćwiczyć, reszta już jest fajnie zarysowana) pozdrawiam;)

noavatar.png
Czesława 2018-09-11

Wszystko wg przepisu i…nic nie wyszło :(. Warzywa w piekarniku puściły soki i wyszła paćka. Nic nie związało. A takiego miałam na nie smaka ????

noavatar.png
Bolek 2018-09-11

Pani mam pytanie. Z jakiego powodu należy moczyć suszone owoce we wrzątku? to nie spowoduje utraty witamin? góry dziękuję a odpowiedz.

noavatar.png
Kinga 2018-09-11

Kasia pisała wcześniej że może to być lekka ryba z warzywami

noavatar.png
Emanuel 2018-09-11

Byłam na urlopie ;p

noavatar.png
Bernardyn 2018-09-11

Mój synek do 1 miesiąca życia jadł wszystko, nawet „bezsmakowe” kaszki ekologiczne i nagle przyszedł kryzys, zaczął wybrzydzać, nadal je sporo ilościowo ale bardziej monotonnie. Nowości też nie bardzo chce próbować. Może to taki etap.Mam nadzieje, ze mu to minie, bo oboje z mężem jemy zdrowo i chcemy żeby jadł to co my.

noavatar.png
waldek 2018-09-11

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-11

Poprawione 😉 dzięki!

noavatar.png
Monia 2018-09-11

a ser mozarella to kozi uzywa?

noavatar.png
Basia 2018-09-11

Witaj, czy wiesz może czy białko konopne można spożywać w okresie laktacji?Pozdrawiam

noavatar.png
Kryspin 2018-09-11

Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

noavatar.png
Grażyna 2018-09-11

Kasiu, a czy obiad jest zgodny z zasadami diety rozdzielnej (mięso+ryż+warzywa)?

noavatar.png
Nagod 2018-09-11

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Renata 2018-09-11

Wlasnie robie przepis i sie zastanawiam do czego mleko ma byc? na nim ryz? co mysli o mleku z orzecha nerkowca? dobry zamiennik przy nie tolerancji laktozy?

noavatar.png
Cecylia 2018-09-11

Aneczko jest taka przecudowna jak jej kochana mamusia.Pozdrawiam

noavatar.png
Dorotka 2018-09-16

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
Bogusz 2018-09-16

Jupii tyle na nią czekałam!!!

noavatar.png
Nestor 2018-09-17

bardzo lubie zielona herbatę. z imbirem nie próbowałam, wiec chetnie zasmakuję:)

noavatar.png
Maksym 2018-09-17

Kasiu a jakie cwiczenia polecasz na poprawienie biustu ??

noavatar.png
Gwidon 2018-09-17

Super by było gdyby była wersja diety wykluczająca mięso!

noavatar.png
Lucjol 2018-09-17

Nie podoba sie mnie to jajko 🙁

noavatar.png
Ambroży 2018-09-17

Szkoda, że nie ma 1 % diety wegańskiej, korzystałam z aplikacji rok temu przez 3 miesiące, ale postanowiłam przejść na weganizm i wymiana składników nie za bardzo miała sens. Gdyby była taka możliwość to pewnie do dnia dzisiejszego bym korzystała z aplikacji, bo czasem naprawdę nie ma się pomysłów co ugotować, a aplikację wspominam bardzo dobrze

noavatar.png
Ludwina 2018-09-17

A co myślisz o dodawKasiu do wody szczypty soli. Oczywiście mowa tu o soli naturalnej bogatej w minerały a nie rafinowanej (himalajska lun nasza rodzima kłodawska) pono dzięki połączeniu wody z solą powstaje nowa struktura, dużo lepiej wchłKasiana przez organizm?Ps. Chciałabym również poznać zdanie na temat szczepień przede wszystkim dzieci.

noavatar.png
zenon 2018-09-17

Jesteście świetnym zespołem i to widać, to nie był event

noavatar.png
Cecylia 2018-09-17

Dzięki za pomoc i duuużo radosci i miłości na te święta

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-17

No tak, ale dzien to chyba troche krotko… :). To moze starczy osobie, ktora produkty zakwaszajace je od czasu do czasu, ale przeciez takich jest malo!

noavatar.png
Augusta 2018-09-17

Podczas karmienia piersią nie powinno się stosować żadnych diet.Pozdrawiam

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-17

Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

noavatar.png
Idalia 2018-09-17

Dziękuję za to, że zawsze w każdym poście dajesz z siebie 1 %. Nie mogę się doczekać następnego świątecznego przepisu. A czy w najbliższym czasie planujesz wydać kolejną książkę?

noavatar.png
Kasjana 2018-09-17

Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Demokryt 2018-09-17

Tak banany obieramy na samym początku, jeszcze przed pieczeniem;) daj znać czy smakowało:)Ann

noavatar.png
Balcer 2018-09-17

O mama mia !!!!! pędzę robić to pyszne ciacho jesteś najlepsza ! o tym ?Jedno pytanie na przyszłość , truskawki oczywiscie można zastąpić innymi owocami ?

noavatar.png
Mieczysław 2018-09-18

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Gerazym 2018-09-18

Cześć bardzo potrzebny post, niestety często myślimy, że biszkopt czy chrupek kukurydziana to idealna przekąska dla naszych dzieci. Ja mam ich trójkę. Najstarsze już w przedszkolu. Uwielbiają zupy warzywne i owoce, bez śniadKasia nie wyjdą z domu, ale zaobserwowałem, że od czasu pójścia do przedszkKasiu córeczka, która uwielbiała mięsko, brokuły i jajka nagle najchętniej jadłaby suchy chleb, na szczęście zytni na zakwasie też jej smakuje, synek natomiast zawsze zajadal się wszelkimi kaszami, a teraz mówi, że czegoś nie lubi zanim spróbuję. Na szczęście zupy nadal stanowią u nich podstawę. Najmłodszy dopiero poznaje smaki, ale widzę już ze zje wszystko jeśli dodam pomidorów, więc króluje u nas pomidor, brokuły z pomidorem, cukinia z pomidorem, tuńczyk z pomidorem… zechcialabys podzielić się z nami swoimi pomysłami na przekąski dla naszych pociech? że ja kuchnia jestem zachwycona, mój mąż zgubił 1 kg bez żadnego wysiłku i tylko pyta czy dziś obiad od

noavatar.png
Samuel 2018-09-18

smacznego<3

noavatar.png
Laura 2018-09-18

Tak, to bardzo ważne by nie przesadzać ze słońcem. Po wakacjach sprawdzmy czy nie pojawiły się na skórze nowe „pieprzyki”. Obejrzyjmy też naszych najbliższych!!!

noavatar.png
Hugona 2018-09-18

biorę drugi tydzień, we wtorek zacznie się trzeci

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-18

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Amanda 2018-09-18

Kasiu, podłączam się do pytKasia o ilość ciastek w daktylowcu.

noavatar.png
Irmina 2018-09-18

Kasiu podoba mi się blog 😉 na niego całkiem przypadkiem, a teraz często tu zaglądam, czerpię inspiracje kulinarne i energię 😉Wszystkim, którzy tu zaglądają aby pisać obrażające komentarze/wyrzuty itp. życzę również więcej uśmiechu na twarzy, mniej zgryźliwości a życie będzie dużo fajniejsze….Wszystkiego dobrego 😉

noavatar.png
Salwator 2018-09-18

Dzięki za motywacji co dziennie ?? !!Nauczyłam się tyle rzeczy!!:) Pozdrawiam z ??

noavatar.png
Edmund 2018-09-18

A gdzie ta bazylia?

noavatar.png
Georgina 2018-09-18

Czekałam na to!! to strzał w dziesiątkę dla mnie, trenuję triathlon, i to jest coś dla mnie!;))

noavatar.png
Heloiza 2018-09-18

Plyta jest fantastyczna i ciągle użytkowana. Kasia wygląda cudownie i jest tak serdeczna i szczera. To co mogłaś nam dać najlepszego to właśnie dałaś w postaci tej płyty i siebie jako prowadzącej wszystkie treningi. Trzymam kciuki za i za maleństwo, bo to już niedługo ? ? ?

noavatar.png
Oriana 2018-09-18

Proszę wybierać te pełnoziarniste.Pozdrawiam

noavatar.png
zenona 2018-09-18

Czy to jest ice coffe? zrobiłam z ciepłym mlekiem i kawą i takie tłuste mi się wydaje. Poszłam na maksa i zrobiiam w szklance do latte – nie dałam rady wypić proszę podać swoje proporcje kawy

noavatar.png
Bogusław 2018-09-19

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ps. doceniam szczególnie przepisy na słodkości, często proste a smaczne.

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-19

Witam słyszała o ashwagandhzie,to podobno bardzo zdrowe zioło,a wiem że poleca używanie w kuchni takich produktów.Chętnie bym się czegoś o nim dowiedziała.Pozdrawiam.

noavatar.png
Miłobor 2018-09-19

Jak bym wiedzilam, ze beda az tak zle sie zlepiac to bym nigdy ich nie robiala. Jak dla mnie z przepisem jest cos nie tak 🙁Polewa nie zgestniala i niestety nie zaciekawy byl efekt koncowy.Jedno z najgorszych doswiadczen w robieniu kulek.Nie wygladaja tak pieknie jak na zdjeciu. Rzeczywistosc jest innna.

noavatar.png
Halka 2018-09-19

Również lubię te placki. Gdy jeszcze są przygotowane przez kogoś wyjątkowego. Cóż tylko się zajadać. Pozdrowienia.

noavatar.png
Kleofas 2018-09-19

Bardzo dobra sałatka! proszę o więcej przepisów A co do kupna komosy ryżowej, ja ją znalazłam w hipermarkecie na stoisku ze zdrową żywnością Pozdrawiam

noavatar.png
Hermes 2018-09-19

UŻYWAM ! ale nigdy nie próbowałam się nim smarować czy spożywać czas moze zacząć xD tzw. w kosmetykach jak jest to pewnie w znikomach ilościach więc lepiej używać samego olejku.– mam pytanie ? ćwiczenie na coś daje ? jest to zdrowy ?Z 1 – ?.

noavatar.png
Naczęsław 2018-09-20

Mam pytanie odnośnie odżywek/koktajli białkowych, trenuje 6-7 dni w tygodniu po ok 1 i zaczynam odczuwać zmęczenie, chciałabym zastąpić posiłek wieczorny po treningu koktajlem. Problem polega na tym, że mam celiakie i nietolerancje laktozy ( to nie jest własny wymysł potwierdzone badaniem u gastrologa) i nie jem mięsa, czyli potrzebuje odżywki bezglutenowe vegańskie? polecasz bo ciężko mi znaleźć coś dobrego a sama tez nie mam doświadczenia w tej kwestii. Pozdrawiam

noavatar.png
Donata 2018-09-20

Koleżanka przywiozła mi z najnowszą płytę 1 /7 i jest rewelacyjna. Ćwiczę zaledwie od kilku dni, ale nie ma już wymówki, że nie mam czasu. 1 – krótki i jakże intensywny trening. Napewno będę ćwiczyć codziennie i osiągnę swój cel – nową, lepszą wersję siebie pozdrawiam

noavatar.png
Erwin 2018-09-20

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-20

a jak z cenami ? na podanej stronie ich nie ma ?

noavatar.png
Maja 2018-09-20

Pani wiem, że poleca zrezygnowanie z nabiału. Z czego w takim razie czerpać wapń?

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-20

Pani ile sztuk wychodzi z tej ilości składników?

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-20

może pani wybrać albo szpinak albo bazylię

noavatar.png
Hortensja 2018-09-20

Moim zdaniem trenować trzeba cały rok. A nie tylko latem. Ale to jest tylko takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam.

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-20

opakowKasia

noavatar.png
Kamila 2018-09-20

czemu nie było więcej ludzi z karate;)?

noavatar.png
Stanislaw 2018-09-20

czasami to zależy od jakości daktyli, trzeba dodać więcej oleju, bądź właśnie daktyli (NAMOCZONYCH w wodzie)

noavatar.png
Elizka 2018-09-20

Pani dlaczego moje dwie wiadomości o hahsimoto ciągle czekają na moderację?

noavatar.png
Jarowit 2018-09-20

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
Laurka 2018-09-21

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-21

Dzień dobry – bardzo ciekawy i zróżnicowany trening angażujący stabilizatory m. brzucha i m. pleców. Świetnie dobrany zestaw.Ćwiczących zachęcam również by w pozycji deski (plank), jako dodatkowy element, utrzymywać równolegle ustawienie przedramion i nie łączyć dłoni. Dzięki temu można równocześnie popracować nad stabilizacją barków i łopatek oraz nad właściwym ustawieniem ich rotatów.

noavatar.png
Kryspina 2018-09-21

Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-21

Kasiu, jeśli chciałbym zamienić codzienną poranną ciepłą wodę z połówką cytryny na ciepłą wodę z wyciągiem z pestek cytryny, to ile na taką szklankę wlać tego wyciągu?

noavatar.png
Bartłomiej 2018-09-21

U mnie wyszły dokładnie takie jak na zdjęciu. Użyłam w równych proporcjach mąk: gryczanej, kukurydzianej i orkisz ecco. Wyszły pyszne !

noavatar.png
Gabriela 2018-09-21

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

noavatar.png
Arnulf 2018-09-21

Super czekam z niecierpliwością na twoją nową płytę w

noavatar.png
Horacjusz 2018-09-21

Bardzo cenne informacje. Pozdrawiam.

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-21

Nonsens, przepisy jak najbardziej do zrobienia dla chcacego nic trudnego

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-21

Nie mogę sobie zrobić „wolnego” od tego bloga nawet w) stąd też pozdrawiam twórców i. Cudownych rodzinnych />Tym razem poza wspKasiałymi przepisami, moją uwagę przykuł szary sweter. Dlatego ponawiam pytanie, gdzie można znaleźć taki egzemplarz?:)

noavatar.png
Olka 2018-09-21

Chyba już wiem co kupie mojej mamie na prezent

noavatar.png
Slawomira 2018-09-22

Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-22

Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

noavatar.png
Liliana 2018-09-22

A co jeśli chodzi o pieczywo typu „wasa” czy wafle ryżowe, w tym przypadku, także nie należy łączyć ich np. z serkiem białym?

noavatar.png
waldek 2018-09-22

Czy może napisać ile byłoby to łyżeczek/szklanek zamieniając gramy? góry będę wdzięczna :))

noavatar.png
Lech 2018-09-22

Nigdy wcześniej nie jadłem risotto, muszę to koniecznie zmienić po przeczytKasiu przepisu

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-23

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

noavatar.png
Bożysław 2018-09-23

A czy można zrobić w wersji wegańskiej bez jajek, za to z siemieniem lnianym? proporcje mąk będą te same?

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-23

Może dziś się uda:) i dostanę odpowiedź:) wykupiłam dietę, raz:) i nie po to aby schudnąć, nie mam problemu z wagą, raczej dla zmiany smaków w kuchni:)Moje pytanie dotyczy czy masz w planach dietę dla osób takich jak nie jedzących mięsa. Wiem, że jest wymiana produktów np:mięsa na rybe. Ale cała dieta stworzona dla wegetarian byłoby świetnie:))))

noavatar.png
Regina 2018-09-23

Witam, czy wykupując dietę przez aplikację, jest możliwość wyboru opcji wegetariańskiej?Pozdrawiam

Top